ZAPISY 2020

Pielgrzymka fizyczna

07 sierpnia 2020 r.

Tegoroczna pielgrzymka ma charakter sztafety (podobnie jak robią to inne diecezje w Polsce) to znaczy: każdego dnia wyrusza inna grupa pielgrzymkowa na kolejny przewidziany trasą dzień pielgrzymowania.

Grupa z Janowa Lubelskiego wyjeżdża autokarem z Sanktuarium Matki Bożej Janowskiej 07 sierpnia 2020 r. o godz. 04:30 rano, aby dotrzeć na miejsce rozpoczęcia naszego pielgrzymowania czyli do Szydłowa; następnie pieszo pielgrzymujemy przez kolejne etapy dnia uwzględniając postoje; po dotarciu do miejsca końcowego (do Sędziejowic k/Chmielnika) wsiadamy do autokaru i wracamy do Janowa Lubelskiego. Planowany powrót na 23:00.

Tegoroczna pielgrzymka nie będzie miała zbiorowych posiłków ani zapewniała noclegów: każdy pielgrzym musi zapewnić sobie własny prowiant zabrany z domu, a zamiast noclegów wracamy autokarem do Janowa Lubelskiego

Z naszej pielgrzymkowej strony internetowej należy pobrać i wypełnić “Kartę Uczestnika” która zawiera Regulamin, Formularz z danymi osobowymi oraz Oświadczenie dot. zagrożenia koronawirusem.
Wypełnioną i podpisaną Kartę Uczestnika należy złożyć do dnia 02 sierpnia 2020 r. (włącznie) w zakrystii Sanktuarium Matki Bożej Janowskiej (par. św. Jana Chrzciciela w Janowie Lubelskim).
Zapraszamy codziennie do dnia 02 sierpnia 2020 r. po każdej Mszy świętej razem z wymaganą opłatą 100 zł/osobę.

Pobierz “Kartę Uczestnika” (drukować w formacie A4, jednostronnie)
[
LINK TUTAJ]

Wyjazd na Nocne Czuwanie na Jasnej Górze

12 sierpnia 2020 r.

Organizowane są zapisy na wyjazd na 12 sierpnia 2020 r. na Mszę świętą wieńczącą tegoroczną sztafetę grup pielgrzymkowych naszej sandomierskiej diecezji oraz czuwanie nocne w kaplicy jasnogórskiej.
Koszt wyjazdu 70 zł. Zapisy w Zakrystii Sanktuarium Matki Bożej w Janowie Lubelskim do dnia 02 sierpnia 2020 r.
Szczegółowy plan wyjazdu dostępny jest na stronie głównej pielgrzymki: pielgrzymkajanowska.pl

Wciąż masz pytania?

Ewentualne pytania ws. Pielgrzymki można kierować na adres mailowy pielgrzymkajanowska@gmail.com lub telefonicznie pod nr 450 112 800 bądź  osobiście w Sanktuarium Matki Bożej Janowskiej w Janowie Lubelskim.